Hakkımızda

Faaliyetlerine 1989 yılında ilk şirketi ER-KAL Elektrikler başlayan ER-KAL Şirketler Grubunun ana ilkesi Türkiye’nin altyapısını kaliteli ve teknolojiye uygun bir şekilde inşa etmektir.

Aydınlık gelecekler için sağlam altyapılar kurup yeni yaşam alanları inşa etmiş ve teknolojiyi takip ederek yeni projeler üretmektedir. Uluslararası markalaşma yolunda sağlam adımlarla ilerleyerek hizmetlerini Türkiye ile sınırlı tutmayıp yurtdışında da çeşitli araştırmalar ve hizmetlerde bulunmuştur.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden ER-KAL Grup, başta Türkiye olmak üzere birçok  ülkede, dünya standartlarında sahip markalarla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu zamandan bu yana ER-KAL Elektrik, ER-KAL İnşaat, ERGÜNEY GES, BURAK İnşaat, ERSOLAR Mühendislik ve ERKAL Kapı Sanayi gibi firmalarla çeşitli alanlarda ticari faaliyette bulunmuştur. Güneş Enerji Santralleri kuruyor ve işletiyor. Gelişen dünyaya uygun siteler inşa edip yeni yaşam alanları kuruyor..

ERKAL Grup son olarak faaliyetlerine modern ve güvenlikli çelik kapı üretimi eklemiştir. Modern fabrikada kaliteli çelik ve yangın kapıları üreterek evleri artık daha güvenli hale getiriyor.